13. januára 2013

Ďalší prosím!

Starý rok nám nekompromistne odniesla voda, ale nič to, máme tu rok nový, v ktorom nás určite čaká mnoho zaujímavých dní. Ak nebudú zaujímavé, budú určite jedinečné, ako je každá sekunda, ktorú na tomto svete žijeme. Užívajme, vnímajme a tešme sa z toho, že sme.

Archívne zábery, 2012 – deň pred Štedrým dňom

Čas sa nám znova neľútostne rozbehol a po pár dňoch lenošenia, ničnerobenia a hodovania si na Vianoce už skoro nikto z nás nespomenie (jedine, že v týchto dňoch balíte vianočný stromček). Pohltili nás starosti bežných dní a my sme sa strhmhlav pustili znova do práce. Taký je kolobeh života. V menších, či väčších cykloch – viacmenej to isté stále dookola – ale zato krásne. Stačí sa len dívať na svet cez správne nastavenú optiku.

Archívne zábery 2012 – december na dolniakoch

Želám nám všetkým čo najviac slnečných dní – tam vonku, aj na duši.
Starý rok dovi, bol si veľmi fajn. Teraz však "Ďalší prosím"!

3 komentáre:

 1. Katuška, odpoviem ti tu na tvoj koment u ajky.. našich chlapov sa vývar netýka, to je výsostne naše, ešte ani jeden z nich na žiadnom nebol. Robíme si ich pod rúškom pracovnej doby :))))

  Ešte raz krásny nový rok!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Katka pekne si to vystihla...prežiť každý okamih tu a teraz lebo potom už možno nebude a dobre nadstavená optika má tiež niečo do seba:) Prajem úspešne rozbiehajúci sa rok:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Podobne aj vám baby, krásny, láskyplný a zdravý rok.

  OdpovedaťOdstrániť